Květen 2008

2000,- nebo nic

19. května 2008 v 17:41 Vtipy
Dva přátelící se manželské páry hráli jeden večer spolu karty. Pavlovi spadla na zem karta. Když se pro ni sehnul, všiml si, že Dagmar, Honzova manželka, má široce roztáhnuté nohy a nemá kalhotky! Pavel nedal samozřejmě na sobě nic znát. Později, když šel do kuchyně pro piti, přišla za ním Dagmar s otázkou: 'Viděl jsi pod stolem něco, co se ti líbilo?' Pavel, překvapený její otevřeností, přikývl a ona pokračovala: 'Můžeš to mít. Bude tě to ale stát 2000.' Poté, co Pavel zhodnotil svoje finanční možnosti, přistoupil k dohodě. Dagmar mu vysvětlila, že její muž pracuje v pátek vždy déle a že se tedy Pavel má u ní ve dvě ukázat. Samozřejmě, že Pavel byl přesný, dal jí 2000,- a oba spolu víc než hodinku souložili. V půl čtvrté Pavel odešel. Honza, Dagmařin muž, se jako obvykle vrátil v šest večer. Hned po příchodu se ptá své ženy: 'Byl tu dnes odpoledne Pavel? 'Dagmar, i když šokována, v klidu odpovídá: 'Ano, zastavil se na par minut.' 'A dal ti 2000,- ?' Dagmar si myslela, že je konec. Nasadila kamenný vyraz a povídá: 'Ano, dal mi 2000,- .' Honza se spokojeně usmál a povídá: 'Dobře. Pavel přišel dnes ráno za mnou do kanceláře, aby si půjčil 2000,-. Slíbil, že se dnes odpoledne u tebe staví a vrátí je.

to sou celí chlapi

19. května 2008 v 17:37 | pajik |  Vtipy
JEJÍ deníček:

V sobotu večer se choval podivně. Chtěli jsme si jít někam sednout. Byl naštvaný. Možná kvůli tomu, že jsem byla s kamarádkou celý den po nákupech a přišla jsem pozdě. Skoro jsme nepromluvili, tak jsem zkusila navrhnout jít někam jinam. Neprotestoval, ale přesto pořád mlčel a byl duchem nepřítomný. Když jsem se zeptala, co se děje, řekl jen: "Nic". Ptala jsem se ho, jestli je naštvaný kvůli mně. Ale odpověděl, že to nemá se mnou nic společného a že si nemám dělat starosti. Když už jsme jeli domu, řekla jsem mu, že ho miluji, ale nevěnoval tomu pozornost. Jednoduše nechápu, proč mi neřekl: "Také Tě miluji". Když jsme došli domů, cítila jsem, že jsem ho ztratila a že už se mnou nechce nic mít. Jen nepřítomně seděl a koukal do prázdna. Pak jsem si šla lehnout. Přišel o 10 minut později a k mému překvapení zareagoval na mé něžnosti. Pak jsme se milovali. Avšak stále jsem měla pocit, že je svými myšlenkami daleko ode mne. To bylo na mně příliš, tak jsem se rozhodla, že si otevřeně promluvíme, ale on již spal. Než jsem usnula, tak jsem plakala. Nevím, jak to půjde dál. Jsem si skoro jistá, že má jinou. Pak můj život nemá skoro žádný smysl.

JEHO deníček:

Sparta sice prohrála, ale večer jsme si prima zašukali.

ruka nebo penis??

19. května 2008 v 17:36 Vtipy
Označení se jmenuje:
" rezervovaná místa pro sezení ... pro:" (a je to něco jako naše označení míst pro držitele průkazů ZTP, ZTP/P)

Jednotlivé piktogramy znamenají následující(zleva do prava)
- cestující s poraněnou rukou
- cestující s dětmi
- těhotné ženy
- cestující s poraněnou nohou

Rozhodně to není to, co jste si mysleli.pes a leopard

19. května 2008 v 17:35 | pajisek |  Vtipy
Jeden muž jel do Afriky... Vzal si s sebou svého psa. Pes začal honit motýly a ztratil se. A jak se tak toulal po Africe, vidí, jak se k němu řítí leopard a chce ho sežrat. Pes se lekne, ale všimne si kostí, co jsou kolem, usadí se a jednu začne žvýkat. Ve chvíli, kdy se leopard chystá skočit říká: "To vám řeknu, to byl ale chutný leopard, mňam, mňam! Jestlipak je jich tu víc?" Leopard to zaslechne a zarazí se uprostřed skoku. Odplíží se do křoví a říká si: "Fuj, ale to bylo o fous!" Viděla to opice a usoudila, že tohle všechno by se mohlo hezky zpenežit. Jde za leopardem a za mírnou odměnu mu vykecá, jak to bylo doopravdy. Leopard se rozzuří, že si z něho pes dělal srandu a říká: "Víš co, opice, vlez mi na záda a pojď se podívat, co provedu s tím psem!" Pes uvidí leoparda, jak utíká s opicí na zádech k němu: "Co udělám teď, proboha?" Místo útěku si sedne zády k leopardovi, předstírá že ho ještě nevidí a právě v okamžiku, kdy se k němu leopard přiblíží na doslech povídá: "Doprdele, kde je ta opice, už před hodinou jsem ji poslal pro dalšího leoparda!"

láska je zlá obrázky

15. května 2008 v 18:17 | pájísek |  Láska

smutný ale krásný

15. května 2008 v 18:08 | pájísek |  Náš svět
pájísek: todle jse našla na nákym blogu a tutově mě to dostalo je to úžasně smutný :'-(

Diplomek 11

11. května 2008 v 10:09 Diplomky

All X: pražákum těm je tu hej videjko

7. května 2008 v 15:09 | pájík |  Náš svět
All x jsou
super a zvlášt todle se jim užásně povedlo mno jo sou to holt borci!!!

Diplomek 10

6. května 2008 v 13:07 | kikinka |  Diplomky

měsíční kámen ADULÁR

5. května 2008 v 17:13 Měsíc
ŽIVEC - ADULÁR - svatý kámen
Měsíční kámen je odrůda živce, silikát sodíku a vápníku s mléčně modrým zbarvením a záhadnou hrou světla. Nazývá se také selenit, dodává mír do ustaraných a utrápených myslí. Byl doporučován námořníkům a cestovatelům, kterým pomáhal ztišit starosti z nejistého osudu. Posiluje unikátní schopnost majitele, schopnost změnit místo bydliště, jemnost a něžnost, vzpomínky. Kromě toho reguluje zatížení a reguluje příliš sebevědomé lidi. Je velmi silný při úplňku, v té chvíli získává silný lesk. Používá se při epilepsii, ledvinových a žlučníkových kolikách. Národy starověku věřily, že se intenzita jeho lesku mění v závislosti na měsíčních fázích, které údajně také ovlivňují jeho účinky, při dorůstajícím měsíci má moc vzbuzovat náklonnost a lásku, při přibývajícím měsíci jej lze použít k věštění budoucnosti.
Symbol lásky a jednoty emocí a rozumu, podporuje vnitřní vývoj. Rozvíjí ženské vlastnosti - plodnost, laskavost, soucitnost, mírnost, jemnost a probouzí intuici. podporuje lymfatický průtok, zabraňuje otokům, stimuluje epifýzu, podporuje intuici, odstraňuje blokády hlasu. Otvírá vlastní vnitřní citové bohatství. Pomáhá přijmout citlivou, vnímavou a snivou stránkou vlastní podstaty a integrovat do osobnosti. Zbavuje strachu z pocitů a působí harmonicky na citovou rovnováhu. V tělesné rovině podporuje čištění mízního systému a u žen vyváženost hormonálních procesů. Harmonizuje tekutiny ve svalech, zklidňuje mysl, dodává pocit bezpečí.Existuje i černý měsíční kámen labradorit.

pár citátů a slov pro kiki od pájíska (s úsměvem) :-)

3. května 2008 v 16:50 | pájísek |  Náš svět
Když se ti někdy zdá, že je život příliš těžký, zkus trochu napodobit klauna, kterému sice srdce pláče, ale který přece se smíchem hraje na housle pro jedno dítě, aby se vyléčil ze slz svého srdce.
13199831.jpg picture by drzounek
Humor a vtip jsou příjemné a často mimořádně užitečné.
colorfull_butterfly_by_ratulangi.jpg picture by drzounek
Úsměv stojí méně než elektřina a dává více světla
13199858.jpg picture by drzounek
Úsměv je světlo, jež se ukáže v okně obličeje a naznačí, že srdce je doma.
Usmívej se na toho kdo ti ublížil, aby nepoznal jak moc tě to bolí!
Skutečným úsměvem života je úsměv ve chvíli, kdy ti je do pláče
Nikdy se nepřestávej usmívat, protože nevíš, kdo se může do tvého úsměvu zamilovat!
Úsměv trvá chvilinku, ale někdy se na něj vzpomíná celý život.
Kiki MÁM TĚ STRAŠNĚ MOC RÁDA A NECHCI ABYS BYLA EŠTĚ NĚKDY NĚKDY TAK SMUTNÁ!!!!!!!
JEŠTĚ NEDÁVNO SI BYLA JAK TĚLO BEZ DUŠE JSEM STRAŠNĚ MOC RÁDA ŽE JSI ZASE ZPÁTKY A NEJSEM JEDINÁ KDO JE RÁDA JE TU SPOUSTA LIDÍ KTEŘÍ JSOU OPĚT ŠTASTNI ŽE SI SE NÁM VRÁTILA A JSI ZASE TA SQVĚLÁ A USMĚVAVÁ KIKI ....:-*
VEM SI K SRDCI PÁR MÝCH RAD: -) ...NEBUD SMUTNÁ ZE ŽIVOTA BUD RÁDA ŽE TU JSI MÁŠ NÁS NÁS KTEŘÍ TĚ MÁME STRAŠNĚ MOC RÁDI ......KDYŽ MŮŽEŠ TAK SE USMÍVEJ USMĚV JE TO NEJKRÁSNĚJŠÍ NA SVĚTE MNOHOKRÁT KRÁSNĚJŠÍ NEŽ LÁSKA .. NIKDY NECHOD S OČIMA ZAVŘENÝMA A ROZHLÉDNI SE KOLEM SEBE A ŘEKNI ...NO NENÍ TO KRÁSA?? VŠUDE OKOLO NÁS JE MNOHO KLADNÝCH A KRÁSNÝCH VĚCÍ ...NA LOUCE KVETOU KVĚTINY NA STROMECH ZPÍVAJÍ PTÁCI DO POTOKA SKÁČOU ŽÁBY A NAD LUKAMI POLETUJÍ TVÍ MILOVANÍ MOTÝLCI.... !!!!!! USÍVEJ SE I KDYŽ NENÍ ČEMU ..........USMÍVEJ SE I KDYŽ TI JE DO PLÁČE TODLE VŠECHNO JSOU JEN ZKOUŠKY A TY JE MUSÍŠ PŘEJÍT S ÚSMĚVEM!! :-)
MNO TAK SE USMĚJ KDYŽ TO ČTEŠ JE TO PSANÝ OD SRDCE A TY JSI TA NEJLEPŠÍ SESTŘENICE KTEROU SEM MOHLA MÍT A MÁM TĚ STRAŠNĚ MOC RÁDA :-* :-) NEZAPOMEN
A MIMOCHODEM TITO VŠICHNI MOTÝLCI TI MAJÍ NA SVÝCH KŘÍDLECH PŘINÉST LÁSKU ŠTĚSTÍ A MNOHO ÚSMĚVŮ....!!!

2 upa nej citáty

3. května 2008 v 15:43 | pájísek |  Náš svět
Možná Bůh chce, abychom poznali pár nesprávných lidí než potkáme toho pravého/tu pravou, abychom, až je konečně potkáme, věděli, že máme být vděční.
1306963.gif picture by drzounek
...................................................................................................
Smrt je začátkem našeho věčného ŽIVOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!