"Upíra" spálili a snědli

12. dubna 2008 v 17:38 |  Upíři
Rumunsko nezapře, že je domovinou legendárního upíra Draculy. Ve vesničce Marotinul de Sus zde totiž rodina Tomů došla k závěru, že jejich zemřelý příbuzný Petre (†76) je upír a saje jim krev. Proto vnikli na hřbitov, vyjmuli tělo, po příšerných rituálech spálili a vypili vodu s popelem!
Foto
"Kdybychom to neudělali, všichni bychom zemřeli," říká švagr »upíra« Gheorghe Marinescu. "Proto jsme se rozhodli vykopat ho. Když jsme otevřeli rakev, strnuli jsme hrůzou. Na rtech měl Petre čerstvou krev," vypráví se zjevným děsem Gheorghe.
"Rozřízli jsme mu hrudník a vyřízli srdce. Sténal a skučel, když jsme to dělali. Srdce jsme spálili a pak popel nasypali do vody. Tu vypili všichni nemocní," uzavírá Gheorghe.
Příbuzní totiž od skonu Petreho všichni trpěli záhadnými zdravotními problémy, které po vypití »upířího koktejlu« údajně zmizely.
O rituálu informovala policii dcera zemřelého. Když policisté dorazili na hřbitov, našli v hrobě i kosu, kterou byl muž rozřezán. »Bijcům upírů« nyní hrozí za hanobení hrobu a nebožtíka až tři roky vězení.
Autor: INT, alf (29. 2. 2004)

ZDROJE:
Text i obrázek - www.blesk.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama